2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Mazowieckie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Warszawa
  7. Trener personalny, instruktor fitness - Praga-Południe
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca/Fitness/Klub sportowy/Trenerka/Fizjoterapeuta/Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem klub Mrs.Sporty w Warszawie (Saska Kępa) poszukuje osób na stanowisko TRENERKI

Zakres obowiązków:

·      Prowadzenie treningu.

·      Opieka nad Klubowiczkami podczas treningu.

·      Pozyskiwanie nowych Klubowiczek.

·      Sprzedaż członkostw.

·      Realizacja zadań administracyjnych.

Oczekiwane umiejętności i kwalifikacje:

·      Wykształcenie kierunkowe związane ze sportem/fizjoterapią (kursy trenerskie).

·      Komunikatywność, umiejętność zjednywania sobie ludzi.

·      Kreatywność, umiejętności organizacyjne, zdolność do podejmowania inicjatywy, dyspozycyjność.

Jako pracodawca oferujemy Ci:

·      elastyczne godziny pracy,

rozwojowe szkolenia w Akademii Mrs.Sporty, po których nasza koncepcja nie będzie miała przed Tobą tajemnic,

·      ciągłe podnoszenie kwalifikacji i wymianę doświadczeń z innymi pracownikami sieci w ramach kongresów i warsztatów Mrs.Sporty,

·      perspektywę awansu na stanowisko managera klubu bądź referenta Akademii Mrs.Sporty,

·      stałe wynagrodzenie i premia sprzedażowa

·      zróżnicowaną, ciekawą, dającą satysfakcję pracę w energicznym zespole,

·      możliwość korzystania z oferty klubu.

Jeśli chcesz stać się częścią dynamicznej marki i odpowiadasz powyższym oczekiwaniom prześlij swoje CV.

Czekamy na Twoją kandydaturę!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 676200108