2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubuskie
  5. Budowa / remonty - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 11 czerwca 2024

Praca - Elektryk / elektromonter - Kostrzyn nad Odrą

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA zatrudni ELEKTRYKA / ELEKTROMONTERA.

Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Główne zadania:

  • wykonywanie prac konserwacyjnych, remontowych, montażowych na  terenie zakładu;

  • wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń elektroenergetycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe o kierunku technicznym

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Doświadczenie i wiedza z zakresu elektryki/automatyki

  • Uprawnienia SEP gr. 1

  • Komunikatywność

  • Zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej Medicover

  • Ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci

  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach opłacanych przez firmę oraz uzyskania dofinansowania do własnych propozycji dokształcania

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 919820807