2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Podlaskie
  6. Utrzymanie ruchu - Zambrów
Dodane 14 maja 2024

Praca Elektromechanik

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zambrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

                                                             Mechanik / Elektromechanik

Zadania:

·         Zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu maszyn i urządzeń technicznych wykorzystywanych w procesie produkcyjnym,

·         Usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych, ustalanie przyczyn awarii i eliminowanie ich w przyszłości,

·         Dokumentowanie przestojów maszyn, modyfikowanie i aktualizowanie dokumentacji maszyn i urządzeń w związku z prowadzonymi modernizacjami,

·         Bieżące wsparcie pracowników działu produkcji przy obsłudze maszyn i urządzeń.

Od kandydatów oczekujemy:

·         wykształcenie techniczne,

·         doświadczenie zawodowe,

·         mile widziane doświadczenie w zakładach o podobnej branży,

·         umiejętność czytania schematów elektrycznych,

·         wiedza z zakresu elektryki i mechaniki,

·         prawo jazdy kat. B.

·         chęć do pracy w systemie 3 zmianowym/4 brygadowym

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin,

·         możliwa praca w nadgodzinach,

·         pracę pełną wyzwań w nowym zakładzie produkcyjnym, wyposażonym w nową technologię,

·         opieka , szkolenia w okresie wdrażania do pracy,

·         możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i awansu,

Lokalizacja

Zambrów,

Podlaskie

Podlaskie, Zambrów
ID: 896223754