2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Zaspa Młyniec
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca Ekspedientki od zaraz! Ekspedientka w Gdańsku

Wynagrodzenie

4 350 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Zaspa Młyniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS

Kochasz pracę z ludźmi?

Uwielbiasz zapach pieczywa o poranku?

Dołącz do załogi piekarni cukierni Rogalik jako EKSPEDIENTKA w nowo otwartym sklepie w Gdańsku

Co oferujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie uznaniowe !,

  • umowę taką, jaką chcesz: o pracę lub zlecenie,

  • rozwój umiejętności interpersonalnych,

  • pakiety medyczne,

  • zniżkę pracowniczą w wysokości 25%,

Czego wymagamy?

  • Otwartość na ludzi

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Schludność

  • Książeczka sanepidowska ( mile widziana)

Jakie będą Twoje obowiązki ??

  • Przyjazna obsługa gości,

  • Dbanie o miejsce pracy,

  • Uśmiech i otwartość :))

Dotarłeś do tego momentu ?? Praca i drużyna Rogalika czeka na Ciebie ! Teraz wystarczy, że wyślesz nam CV z dopiskiem : ekspedientka- Gdańsk lub zostawisz swoje CV w jednym z naszych sklepów firmowych. W Trójmieście przybywa fanów naszych wypieków. Rogalik potrzebuje ekspedientki- czekamy na Ciebie !

Nie szukamy studentek oraz osób na prace sezonową.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Zaspa Młyniec
ID: 852481784