2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wieruszów
NEXT COLLECTION
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca E-commerce Umowa PEŁNY ETAT Obsługa klienta NIEMIECKIEGO

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wieruszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

SPECJALISTA DS. OBSŁUGA KLIENTA HURTOWEGO/INDYWIDUALNEGO

Miejsce wykonywania pracy: Polesie, k. Wieruszowa, woj. Łódzkie

NEXT COLLECTION to dynamicznie rozwijająca się firma z branży meblowej. W tym momencie poszukujemy osoby, która wsparła, by nasz dział obsługi klienta:

Obowiązki:

  • obsługa Klienta w języku niemieckim

  • bieżąca obsługa zamówień, zapytań, zwrotów i reklamacji zgłaszanych przez Klientów

  • komunikacja z klientem poprzez email, telefon, czat internetowy, platformy handlowe

  • współpraca z magazynem obsługującym realizację zamówień

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy w kontaktach z Klientami

  • wypełnienie niezbędnych dokumentów (np. CRM)

  • wyszukiwanie nowych odbiorców hurtowych

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • odpowiedzialne podejście do pracy

  • dokładność i umiejętność organizacji pracy

  • biegła znajomość obsługi komputera i środowiska internetowego

  • znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel)

  • otwartość, komunikatywność i pozytywna energia

  • chęć do nauki nowych umiejętności

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość branży meblowej/wyposażenia wnętrz

  • doświadczenie w branży e-commerce/sprzedaży internetowej

  • orientacja w kwestii działania mediów społecznościowych

  • kreatywność w poszukiwaniu nowych kanałów sprzedażowych

Zapewniamy:

  • stałą pracę na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia za efekty

  • miłą, rodzinną atmosferę pracy w niewielkim zespole

  • szkolenia z zakresu e-commerce

  • szkolenia z zakresu obsługi zagranicznych platform sprzedażowych

Zapraszamy do wysyłania CV na adres mailowy lub przy użyciu formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.

Możliwość odbycia rozmowy rekrutacyjnej online.

Lokalizacja

Wieruszów,

Łódzkie

Łódzkie, Wieruszów
ID: 620898703