2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Warmińsko-mazurskie
  6. Logistyka - Iława
Dodane 06 maja 2024

Praca dyspozytor/logistyk pół etatu

Wynagrodzenie

2 500 - 3 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Iława

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

GreenGas Sp. Z O.O. firma zajmująca się dystrybucja gazu w butlach, prowadząca działalność w kilkunastu lokalizacjach w Polsce,  poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

DYSPOZYTOR/LOGISTYK

Miejsce pracy: Iława

Opis stanowiska:

·       Koordynowanie pracą oddziału.

·       Planowanie dostaw do klientów.

·       Organizowanie i koordynowanie transportu zgodnie z potrzebami.

·       Nadzorowanie pracy kierowców i magazyniera.

·       Codzienne rozliczanie pracowników ze sprzedanego gazu w butlach oraz gotówki.

·       Ewidencjonowanie dokumentacji sprzedażowej i magazynowej w obowiązującym systemie.

·       Odprowadzanie przyjętego utargu do banku poprzez firmę ochroniarską.

·       Kontrolowanie należności kontrahentów.

·       Sporządzanie zestawień i raportów zgodnie z wewnętrznymi wytycznymi spółki.

·       Przeprowadzanie inwentaryzacji okresowej środków pieniężnych.

·       Przeprowadzanie inwentaryzacji okresowej stanów magazynowych.

·       Sprawdzanie ważności uprawnień i badań kontrolnych pracowników oddziału.

·       Rozliczanie i kontrolowanie czasu pracy kierowców.

·       Zlecanie i koordynowanie napraw bieżących pojazdów.

Wymagania:

·       Wysoki poziom motywacji, zaangażowanie i nastawienie na efekt w działaniu.

·       Komunikatywność, otwartość.

·       Dobra organizacja pracy.

·       Dyspozycyjność.

·       Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność.

·       Umiejętność pracy w zespole.

·       Rzetelność i skrupulatność.

·       Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

·       Umowę o pracę na pół etatu.

·       Terminowo wypłacane wynagrodzenie.

·       Dodatkowe świadczenia: bony świąteczne, premia zespołowa, premia uznaniowa, pakiet medyczny, wczasy pod gruszą.

·       Dostęp do ubezpieczenia grupowego.

·       Uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV za pośrednictwem portalu OLX.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zgłaszający swoją kandydaturę zobowiązany jest do umieszczenia w swoim CV podanego niżej oświadczenia.

W przypadku braku oświadczenia oferta nie będzie rozpatrywana w dalszym procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji GreenGas Sp. Z O.O. (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2016, poz. 922 oraz obowiązującym od 25.05.2018r rozporządzeniem RODO.)

Lokalizacja

Iława,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Iława
ID: 916444354