2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rybnik
Dodane 21 maja 2024

PRACA DORYWCZA w wypożyczalni samochodów

Lokalizacja

Rybnik

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przygotowywanie samochodów do wynajęcia

  • odbiór samochodów od klienta

  • podstawienie samochodów pod wskazany adres

  • spisywanie umów z klientami

  • prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzeniem wypożyczalni

  • dbałość o dobry wizerunek firmy

WYMAGANIA

  • pełne zaangażowanie i dyspozycyjność

  • czynne prawo jazdy kategorii B (kategoria B+E będzie dodatkowym atutem)

  • wykształcenie minimum średnie

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • praktyczna znajomość obsługi komputera

  • komunikacja i bardzo dobra organizacji pracy

OFERUJEMY

  • możliwość pracy dorywczej "po godzinach"

  • możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • benefity sportowe

  • pracę w miłym i pomocnym zespole

MAD MOBIL, Autoryzowany Dealer Nissana i Suzuki, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: PRACOWNIK WYPOŻYCZALNI SAMOCHODÓW

Mad Mobil to nie tylko praca, to również wspaniali ludzie, którzy tworzą to miejsce, zapewniają pozytywną atmosferę i pozwalają na poszerzanie horyzontów. Każdy z pewnością zostanie tu serdecznie przyjęty, więc nie czekaj i aplikuj, aby dołączyć do naszego zespołu!

Firma wspiera rozwój swoich pracowników także poza godzinami pracy i dba o ich aktywny wypoczynek, dlatego w swojej ofercie ma dla wszystkich chętnych pakiety Medicover Sport z dofinansowaniem 50%. W naszym zespole powstała również sekcja sportowa, w której nasi sportowcy mogą liczyć na wzajemne wsparcie, stroje sportowe oraz wspólne uczestnictwo w zawodach i wydarzeniach charytatywnych.

Nie czekaj, aplikuj i dołącz do nas!

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 852306896