2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mińsk Mazowiecki
Dodane 21 kwietnia 2024

PRACA: Doradca Klienta - branża Hydrauliczna

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w sprzedaży asortymentu branży instalacji hydraulicznych / sanitarnych / grzewczych,  zatrudni  Doradcę Klienta.

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Twoje zadania to:

·       Sprzedaż produktów  z branży  hydraulicznej,  grzewczej,  sanitarnej

·       Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów

·       Udzielnie porad  w doborze produktów

·       Dbanie o dostępność  towarów (zamawianie, lokowanie)

·       Dbanie o sklep zgodnie ze standardami  firmy

·       Współpraca w zespole

Nasze oczekiwania:

·       Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

·       Znasz podstawy branży hydraulicznej, sanitarnej, grzewczej

·       Chcesz się rozwijać

·       Lubisz pracować z ludźmi

·       Dobrze organizujesz swoją pracę

·       Lubisz pracę zespołową

Oferujemy:

·       Umowa o pracę

·       Stałe zatrudnienie w  stabilnej firmie

·       Uczestnictwo w szkoleniach branżowych

·       Poznanie ciekawej i rozwijającej się branży instalacyjnej

Prosimy o przesłanie aktualnego CV w wiadomości prywatnej.

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 913309348