2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Leszno
Dodane 13 maja 2024

Praca dodatkowa - Zatrudnimy do obsługi ceremonii pogrzebowych.

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leszno

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Zakład Pogrzebowy E.W. Winniccy zatrudni mężczyznę do obsługi ceremonii pogrzebowych.

Jesteśmy firmą stawiającą na wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz dbającą o nienaganny wizerunek i stale się rozwijającą.

Szukamy osoby ambitnej, empatycznej, kulturalnej i umiejącej znaleźć się w każdej sytuacji.

Zakres obowiązków

·         obsługa pogrzebów

·         przygotowanie miejsca ceremonii pogrzebowej (rozstawianie i złożenie sprzętu wykorzystywanego do ceremonii)

·         dbanie o porządek w miejscu wykonywania pracy

Wymagania:

·         wzrost 165-190 cm

·         wiek 25-45 lat

·         wysoka kultura osobista

·         prawo jazdy kat. B

·         dyspozycyjność czasowa

·         dbałość o szczegóły

·         punktualność

Oferujemy:

·         dobrze zorganizowany system pracy

·         pełną garderobę do obsługi ceremonii

·         umowę zlecenie

·         wynagrodzenie płatne od ceremonii pogrzebowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem za pomocą formularza lub na adres e-mail.

Lokalizacja

Leszno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Leszno
ID: 802876290