2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdańsk
  6. Sprzątanie - Przymorze Małe
Atalian Poland Sp z oo
Dodane 11 czerwca 2024

Praca od zaraz! Utrzymanie czystości - Gdańsk Przymorze

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Przymorze Małe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 80 lat. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych oraz cateringu. Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom komfortu prowadzenia własnego biznesu.

Opis stanowiska:

Poszukujemy dwóch osób do pracy przy utrzymaniu czystości w sklepie wielkopowierzchniowym.

1. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za teren wewnątrz, jak i na zewnątrz sklepu.

Praca na zmiany:

6:30 - 9:30 oraz 6:30 - 11:30 od poniedziałku do soboty + niedziele handlowe

Zmiany do ustalenia.

2. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie porządku częściowo na biurach i na hali sprzedażowej.

7 - 14 oraz 14 -21 od poniedziałku do soboty + niedziele handlowe​

Zmiany do ustalenia​.

Miejsce pracy:

Gdańsk, ul. Kołobrzeska

Wymagania:

chęci do pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność, samodzielność

Oferujemy:

Wynagrodzenie zawsze na czas!

Elastyczny grafik

Stawka 27,70 zł brutto/godz.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem: 66*******47 od poniedziałku do piątku w godz: 8-16

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Przymorze Małe
ID: 919790495