2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Śląskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Katowice
  7. Pracownik restauracji fast-food - Bogucice
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca dodatkowa/stała kebab

Wynagrodzenie

4 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Praca dodatkowa/stała.

Poszukujemy energicznej i zmotywowanej osoby ( faceta do pracy w Kebab.Pl ( faceta lub dziewczyny). Jeśli jesteś gotowy przejąć stery w kuchni i utrzymać wysoki poziom obsługi klienta, to jesteś osobą, którą jesteśmy zainteresowani!

Jeśli posiadasz:

    - z energią

    - uśmiech

    - pracowitość

    - Dokładność,

Zapraszamy do aplikowania na to stanowisko

Do podstawowych zadań należeć będzie:

    - przygotowywanie/dostarczanie posiłków

    - przyjmowanie zamówień

    - obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

    - codzienne sprzątanie

Mile widziane osoby z doświadczeniem

Oferujemy

    - wynagrodzenie 4000 zł miesięcznie (na początek)+ %

    - zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

    - pełny etat / pół etatu / praca dodatkowa, okazjonalna

    - gwarantowane wynagrodzenie

    - przyjazną atmosferę pracy

    - premie + napiwki

Wymagania:

    - ważna książeczka sanepidowska

    - Pozytywne nastawienie i pasja do pracy w branży gastronomicznej

    - Umiejętność pracy w zespole i elastyczność

    - Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

    - obsługa klienta

    - krojenie warzyw

    - przygotowywanie posiłków

    - Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

   Osoby dyspozycyjne, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu prosimy o kontakt telefoniczny: 78*****52.

Konieczna jest znajomość języka polskiego, a także rosyjskiego lub ukraińskiego.

miejsc. Katowice, ul. Karliczka, nr 3b

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 911957001