2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Bemowo
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca dodatkowa: sprzedaz allegro i olx (zdalna)

Wynagrodzenie

5 500 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Poszukujemy osób dołączających do naszego zespołu na stanowisko Sprzedawcy Internetowego na platformie Allegro. Praca ta odbywa się w trybie zdalnym, co daje Ci możliwość elastycznego dostosowania jej do swojego grafiku życia codziennego.

Obowiązki:

Zarządzanie sprzedażą na platformie Allegro.

Tworzenie atrakcyjnych ofert produktowych (tworzenie opisow)

Komunikacja z klientami w celu obsługi zamówień oraz udzielania informacji.

Wymagania:

Umiejętność obsługi platformy Allegro.

Znajomość podstawowych technik sprzedaży internetowej.

Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktu z klientami.

Samodzielność oraz odpowiedzialność w działaniu.

Oferujemy:

Wynagrodzenie w wysokości 4000 zł netto.

Elastyczne godziny pracy, umożliwiające traktowanie pracy jako dodatkowego źródła dochodu.

Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce.

Jeśli jesteś osobą zmotywowaną, posiadającą umiejętności sprzedażowe oraz chętną do pracy w trybie zdalnym, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do nas i wspólnie rozwijajmy nasz sukces na platformie Allegro.

Aplikacje prosimy przesyłać przez OLX

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 915343887