2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Wawer
Dodane 09 kwietnia 2024

Praca dodatkowa Recepcjonistka w Przychodni Wawer dla Studentów

Wynagrodzenie

1 000 - 2 500 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przychodnia pediatryczna Nowe Zdrowie  w Warszawie z siedzibą na Wawrze na ul. Patriotów 110 przyjmie studentkę na stanowisko recepcjonistki 3 razy w tygodniu w następujących godzinach::

Wtorki 17.45-20.15

Środy 17.15-19.45

Piątki 16.15-19.45

Zakres obowiązków:  prowadzenie recepcji przychodni, obsługa programu medycznego, kasy fiskalnej, terminala, RODO, rejestracja, obsługa urządzeń biurowych, wsparcie dla lekarzy i pacjentów. Od kandydatów wymagamy sumienności, dobrej organizacji pracy, miłej aparycji.

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 885618420