2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Michałowice
Dodane 25 kwietnia 2024

$ $ $ Praca dodatkowa || Produkcja $ $ $

Wynagrodzenie

28 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Michałowice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Cześć!

Cieszymy się, że zainteresowała Cię właśnie nasza oferta pracy.

W dużym skrócie, potrzebujemy pracownika do obsługi lekkiej produkcji spożywczej.

Miejsce pracy: Michałowice-Wieś (kilka kilometrów na południe od Warszawy)

Opis stanowiska pracy:

Szukamy osoby do pracy dorywczej, 2-3 w tygodniu. Zazwyczaj są to godziny poranne 6-14 lub 8-16, ale zdarza się, że może to być kilka godzin podczas dnia.

Wszystko zależy od Twojej dyspozycyjności.

Zakres obowiązków: obsługa procesu produkcji oraz przygotowywanie towaru do wydawania naszym klientom. Również kontrola jakość produktów

Praca na umowę zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę, ponieważ firma prężnie się rozwija i przybywa nam zamówień od klientów.

Stawka godzinowa: 28,10 brutto

Kontakt: 50*******23 (ZAPRASZAMY OSOBY PEŁNOLETNIE)

Zapraszamy serdecznie chętnych!

Lokalizacja

Michałowice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Michałowice
ID: 843835120