2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Grunwald
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca dodatkowa - bez doświadczenia

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

Praca dodatkowa

Jesteśmy energiczną i pełną pasji grupą ludzi, która tworzy zgraną "watahę" w branży od 5 lat. Nasza firma wyróżnia się innowacyjnym podejściem i dążeniem do osiągania najlepszych wyników. Teraz poszukujemy kolejnych wilków do naszego stada, gotowych do wspólnego podboju rynku i realizacji ambitnych celów.

OBOWIĄZKI:

·        Pozyskiwanie kontaktów;

·        Uzupełnianie ankiet;

·        Zapisywanie danych;

·        Stały kontakt z klientami.

WYMAGANIA:

·        Komunikatywność oraz chęć nawiązywania, budowania i utrzymywania dobrych relacji z uczestnikami spotkań;

·        Entuzjazm i zaangażowanie;

·        Otwartość na rozmowy z ludźmi;

·        Bardzo dobre planowanie i organizacja pracy;

·        Koncentracja na pozyskiwaniu nowych uczestników spotkań;

·        Pozytywne nastawienie oraz wytrwałość w realizacji własnych celów.

OFERUJEMY:

·        Elastyczne godziny pracy ( praca ok. 2-3h dziennie );

·        Wsparcie naszego zespołu specjalistów;

·        Wysokie wynagrodzenie

·        Praca w zgranym zespole

·        Możliwość szybkiego awansu

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 911145194