2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Wielkopolskie
  6. Hostessa, host - Poznań
  7. Hostessa, host - Stare Miasto
Dodane 14 czerwca 2024

Praca dodatkowa bez doświadczenia

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Poszukujemy osób na stanowisko Ankietera Zdalnego lub Terenowego.

Charakter pracy do wyboru - można wybrać zlecenia w terenie lub zlecenia zdalne.

Praca jest bardzo prosta - nie wymagamy doświadczenia - przygotujemy Cię do pracy. Bez problemu można dopasować pracę wraz z swoimi innymi zajęciami.

Zakres obowiązków stanowiska:

(w zależności od wybranego charakteru pracy - Zdalnego lub Terenowego)

  • ocenianie produktów w systemie

  • pisanie krótkich opinii nt. produktów

  • odpisywanie na maile

  • roznoszenie ulotek w miejscu swojego zamieszkania (w przypadku pracy terenowej)

Wymagania:

  • dostęp do Internetu

  • umiejętność podstawowej obsługi komputera i Internetu

  • kultury osobistej

  • chęci do pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową

  • szkolenie wprowadzające, możliwość zdobycia nowych umiejętności

  • tryb zdalny lub w terenie, do wyboru

  • elastyczne godziny pracy oraz wymiar pracy

  • premie, dodatki

  • przyjemną atmosferę w pracy

Przekonaliśmy Cię? W takim razie aplikuj już teraz!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 828366129