2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Włocławek
Dodane Dzisiaj o 15:02

Praca dla zbrojarzy w zakładzie prefabrykacji

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Budizol Sp. z o. o. S.K.A. do pracy w zakładzie przy ulicy Toruńskiej 197 zatrudni :

Zbrojarzy, Betoniarzy pracowników do produkcji prefabrykatów

Zakres obowiązków

  • Prace związane z produkcją elementów prefabrykowanych;

  • Zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu (możliwość przyuczenia);

  • Montowanie zbrojeń w formach (możliwość przyuczenia);

  • Zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami (możliwość przyuczenia),

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie, najchętniej budowlane;

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku betoniarza- zbrojarza lub innym budowlanym;

  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic;

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań;

  • Terminowość;

  • Praca w zespole,

 Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie funkcjonującej na rynku od ponad 30 lat,

– atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + nagrody finansowe),

– doświadczenie w dziedzinie produkcji prefabrykatów

– świadczenia z funduszu socjalnego (bony, paczki świąteczne itp.) ,

– możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego ,

– kursy zawodowe, szkolenia,

– niezbędne narzędzia pracy.

CV prosimy przesłać przez aplikację OLX, można również dostarczyć osobiście na portiernię zakładu.

 Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Budizol Sp.z.o.o SKA (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

 Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Budizol Sp.z.o.o SKA danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod naszym adresem mailowym dostępnym na stronie internetowej www.budizol.com.pl.

 Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

 Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trzech miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku.

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 660193670