2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kostrzyn nad Odrą
Yevheniia
Dodane 25 kwietnia 2024

[PT] Praca dla szwaczki

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

 Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie: Szwaczka.

W SGP APT czeka na Ciebie:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na runku,

  • praca pn-pt w systemie 2 zmianowym,

  • możliwość wyrabiania dodatkowych godzin,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazna atmosfera w pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,

  • opieka koordynatora na każdym etapie zatrudnienia,

  • możliwość długotrwałej współpracy.

Zakres zadań:

  • szycie kołder, poduszek,

  • kontrola jakości wyrobów gotowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie jest wymagane ,

  • praca na maszynach Jack i Juki.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 911065898