2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Dolnośląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Wrocław
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Krzyki
Dodane 11 kwietnia 2024

PRACA dla studentów w firmie szkoleniowej w centrum Wrocławia

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy wrocławską firmą szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu (www.konsult.edu.pl). W ciągu 20-letniej działalności zaufało nam ponad 100 tysięcy stałych klientów, którzy uczestniczyli w naszych szkoleniach z zakresu prawa i finansów. Poszukujemy pracowników na stanowisko Specjalista ds. szkoleń biznesowych.

ZAPEWNIAMY

Stabilne warunki zatrudnienia:

- atrakcyjne wynagrodzenie (27,70-35 zł brutto/godzinę)

- praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:00 w trybie 7 godzinnym

- wolne weekendy i popołudnia

- przejrzysty zakres obowiązków

- wsparcie w okresie wdrożenia

-możliwość długofalowej współpracy

- nabycie umiejętności i doświadczenia w kontakcie z klientem biznesowym

Znakomite środowisko pracy:

- praca w miłej atmosferze w młodym zespole

- miejsce pracy w ścisłym centrum Wrocławia (okolice SkyTower)

- niezbędne narzędzia pracy (a także pyszna kawa i herbata :)

- wyjścia integracyjne

- możliwość rozwoju

OPIS STANOWISKA

- kontakt telefoniczny z naszym klientem biznesowym (posiadamy ogromną bazę stałych klientów)-sprzedaż szkoleń

- obsługa klienta, prowadzenie ewidencji uczestników i osób zainteresowanych

OCZEKUJEMY

- statusu studenta / osoby uczącej się

- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:00 (warunek konieczny)

- komunikatywności i pozytywnej energii

- chęci uczenia się

Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, czekamy na Twoje CV* !

* przesłanie zgłoszenia oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez firmę KONSULT danych osobowych kandydata dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 2018 poz. 1000).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 200336145