2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Matarnia
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca dla studentów "Operator CNC" (Do przyuczenia)

Wynagrodzenie

5 500 - 7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Matarnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Oferta (bez doświadczenia):

  • Operator maszyn CNC na produkcji tarcz hamulcowych w Gdańsku - bez doświadczenia, wszystkiego nauczymy

Zakres obowiązków:

  • Praca przy produkcji tarcz hamulcowych na maszynach

  • Nadzór nad maszynami

  • Kontrolowanie prawidłowego przebiegu produkcji

  • Pomiary gotowych detali zgodnie z instrukcją

Wymagania:

  • Gotowość do nauki

  • Gotowość do pracy po 12 godzin, w tym zmiany nocne

  • Uwaga i zaangażowanie w proces

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy Zlecenia

  • Stawkę 27,70 – 30,67 zł/h Netto

  • Dzienne oraz nocne zmiany po 12 godzin (6:00-18:00, 18:00-6:00)

  • Zakwaterowanie: 2-3 osobowe pokoje w budynku prywatnym niedaleko zakładu pracy (500 złotych miesięcznie)

  • Odzież, oraz buty robocze

Вакансія (без досвіду - навчаємо обслуговуванню машин CNC)

  • Працівник на продукції тормозних дисків на заводі у Гданську

  • Нагляд за машинами

  • Контроль виробництва

  • Виміри готових деталей відповідно до інструкції

 Вимоги:

  • Готовність до навчання

  • Готовність працювати по 12 годин та в нічні зміни

  • Уважність та залученість до процесу

Ми пропонуємо:

  • Стабільне працевлаштування

  • Ставку від 27,70 - 30,67 зл/год Нетто

  • Денні та нічні зміни по 12 годин (6:00-18:00, 18:00-6:00)

  • Житло: 2-3 місні кімнати в приватному будинку дуже близько роботи (500 злотих в місяць)

  • Доплата за своє житло

  • Допомогу в легалізації

  • Робочий одяг і взуття

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Matarnia
ID: 895576661