2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Dodane 29 maja 2024

Praca dla Studentów i Uczniów na Stanowisku Produkcyjnym

Wynagrodzenie

29,69 - 35,96 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje energicznych i zmotywowanych studentów lub uczniów do pracy na stanowisku produkcyjnym! Jeśli jesteś gotowy na pełnoetatową pracę, chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Stanowisko: Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Oferujemy pracę na terenie Poznania oraz w okolicach - Robakowo, Rokietnica, Dąbrówka

Obowiązki:

  • Pomoc w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Kontrola jakości wyrobów

  • Pakowanie gotowych produktów

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • Status ucznia lub studenta

  • Pełnoletność

  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat

  • Chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności

  • Dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia wprowadzające

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą stabilne zatrudnienie i liczne możliwości rozwoju

  • Dbamy o komfort naszych pracowników, oferując nowoczesne warunki pracy

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz połączyć pracę z nauką, złóż swoje CV!

Spotkania rekrutacyjne będą odbywały się codziennie w godzinach 10:00-16:00 w naszym biurze na ul. Grochowskiej 61 w Poznaniu.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 918516119