2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Dodane 22 maja 2024

Praca dla studentek. Recepcja butikowej kliniki ginekologicznej.

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy STUDENTKI ZAOCZNEJ na stanowisko recepcyjne w nowo otwartej Butikowej Klinice Ginekologicznej (obok Arkadii).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rejestrowanie i potwierdzanie wizyt pacjentów.

  • Udzielanie informacji na temat funkcjonowania placówki i świadczonych usług medycznych.

  • Przygotowanie dokumentacji pacjentów.

  • Obsługa systemu.

  • Obsługa płatności za świadczone usługi medyczne.

WYMAGANIA:

  • Status studenta - studia zaoczne 1-2 rok

  • Wysoka kultura osobista.

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala, będzie dodatkowym atutem

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość obsługi social mediów takich jak Facebook, Instagram

OFERUJEMY:

  • Pracę w miłej atmosferze z młodą kadrą, w prywatnej klinice (Muranów, okolice Arkadii).

  • Elastyczny grafik pracy.

  • Wsparcie szkoleniowe.

  • Możliwość rozwoju kompetencji i umiejętności

Wymiar pracy:

Niepełny etat, ¾ etatu.

Typ umowy:

Umowa zlecenie.

Rozpoczęcie pracy:

Od zaraz :)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 868954333