2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Warszawa
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Wilanów
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca dla studenta zaocznego - Wilanów

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy studenta zaocznego do pracy jako technolog w firmie produkcyjnej mieszającej się na Wilanowie (okolice ul. Sytej)

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej produktów

  • Praca w programach projektowych: AutoCad, Solidworks oraz firmowych aplikacjach

  • Przygotowywanie instrukcji

  • Udział we wdrażaniu procesów produkcyjnych

  • Optymalizowanie ustawienia pod kątem skuteczności i wydajności procesu produkcyjnego

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie o profilu technicznym (mile widziane wyższe, kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika, inne pokrewne)

  • Umiejętności komunikacyjne i otwartość na pracę w zespole

  • Obsługa komputera (MS Office)

  • Znajomość programów: AutoCAD, SolidWorks

  • Analityczne myślenie i otwartość na poznanie branży

  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • umowę zlecenie na 6 miesięcy, następnie umowę o pracęm stawkę początkową 28,50 brutto.h

  • szkolenia, treningi, możliwość rozwoju w stabilnej firmie

Osoby zainteresowań proszone są o kontakt przez apliację.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 911255847