2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Małopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Kraków
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Stare Miasto
Adrianna Olejniczak
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca dla studenta z j. niemieckim - cały etat lub pół etatu

Wynagrodzenie

8 800 - 9 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz swojej pierwszej pracy w międzynarodowym środowisku, gdzie mógłbyś/mogłabyś wykorzystać bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego i zdobyć doświadczenie? Może masz już doświadczenie w obsłudze klientów/klientek niemieckojęzycznych i poszukujesz nowych wyzwań? To oferta dla Ciebie!

Koniecznie daj nam się poznać i dołącz do nowego zespołu!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (8800 - 9900 zł brutto za pełen etat),
  • premię sprzedażową do 2000 zł,
  • pracę na pełen etat bądź możliwość pracy w mniejszym wymiarze godzin (np. 2/4 bądź 3/4 etatu) - dopasujemy się do Ciebie!
  • pakiet relokacyjny jeżeli rozpoczęcie pracy będzie wiązało się dla Ciebie z przeprowadzką,
  • kartę Multisport/MultiKafeteria oraz prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dodatkowy dzień wolny na wolontariat, dając Ci szansę na zaangażowanie społeczne,
  • możliwość awansu wewnątrz struktur naszego klienta,
  • międzynarodowe środowisko pracy, stwarzające inspirującą atmosferę oraz możliwość używania języków obcych na co dzień,
  • work-life balance, gwarantujący harmonię między życiem zawodowym a prywatnym,
  • Program Pomocy dla Pracowników, oferujący wsparcie w trudnych chwilach.

zadania

  • obsługa klienta za pośrednictwem różnych kanałów (telefon, e-mail, chat)
  • analizowanie i wyjaśnianie zapytań klientów
  • udostępnianie informacji na temat spraw administracyjnych i technicznych (produkty, faktury itp.)
  • wprowadzanie zmian w systemie
  • współpraca z innymi działami w celu rozwiązania usterek

oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie min. C1
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • pozytywnego nastawienia
  • umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • dostępności do pracy stacjonarnej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 909199604