2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Świdnica
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca Dla Studenta W Sklepie Internetowym/Stacjonarnym Centrum Miasta

Lokalizacja

Świdnica

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy pracownika na stanowisko: doradca klienta w sklepie stacjonarnym/ specjalista do realizacji zamówień internetowych.

Miejsce pracy: Świdnica

Kogo szukamy?

·Ambitnej osoby, chcącej nauczyć się i zwiększać swoje umiejętności sztuki handlu

·Osoby otwartej i potrafiącej pracować w zespole

·Uczciwej, zaangażowanej i dyspozycyjnej osoby Twoje zadania:

·Profesjonalna obsługa klienta

·Dbałość o porządek w miejscu pracy

·Prezentacja towaru zgodnie ze standardami firmy

·Obsługa kasy fiskalnej oraz komputera

·Budowanie pozytywnych relacji z klientem

·Sprawdzanie poprawności zamówień wraz z ich zapakowaniem

Nie jest wymagane doświadczenie w branży. Mile widziane osoby ze statusem studenta.

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 855623914