2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Ochota
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca dla studenta w lokalu STS.A. - Warszawa, Ochota

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Dołącz do STS!

Jesteśmy liderem w świecie zakładów bukmacherskich w Polsce, znani z dynamicznego rozwoju i pasji do tego, co robimy. Aktualnie zatrudniamy na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Oferujemy:

  • Umowę Zlecenie

  • Szkolenie: Dzięki obecności trenera wewnętrznego zyskasz wiedzę i wsparcie, by odnaleźć się w roli pracownika lokalu STS

  • Karta MultiSport: Wspieramy Twoją aktywność sportową z dofinansowaniem na poziomie 70%

  • Możliwość korzystania z platformy edukacyjnej Dolineo i platformy eTutor do nauki języków angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego

  • Pakiet zniżek na naukę w WSB Merito

Miejsce pracy: Warszawa, Ochota

ul. Grójecka 62a

Godziny otwarcia lokalu:

Pn-Nd 08:00-22:45

Szukamy osoby dyspozycyjnej od poniedziałku do czwartku w godzinach 18:00-23:00 oraz od piątku do niedzieli w godzinach 11:30-23:00 [warunek konieczny]

Idealnie jeśli:

  • Jesteś osobą otwartą na zdobywanie nowych doświadczeń. Nie wymagamy znajomości branży bukmacherskiej

  • Posiadasz status ucznia/studenta

Czekają na Ciebie następujące zadania:

  • Sprzedaż kuponów sportowych

  • Obsługa komputera i terminala płatniczego

  • Informowanie Klientów o produktach i ofercie

  • Realizacja wypłat wygranych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy i czystość w miejscu pracy

Zapraszamy do kontaktu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV jedynie za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacjach CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnej rekrutacji prowadzonej przez STS S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku).”

Obowiązek informacyjny: Administratorem Twoich danych osobowych w zakresie objętym niniejszą zgodą jest STS S.A., adres: ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000829716. Przesyłając do nas swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Podstawą przetwarzania twoich danych osobowych jest udzielona przez Ciebie zgoda- art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Twoje dane będą przetwarzane w celu prowadzonej rekrutacji oraz- jeżeli wyraziłeś na to odrębną zgodę- w celu przyszłych prowadzonych rekrutacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 905950088