2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Stare Miasto
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca dla studenta/ucznia - Punkt Poligraficzny (bez doświadczenia)

Wynagrodzenie

27,70 - 28,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Jesteś studentem lub uczniem?

Oferujemy pracę w punkcie poligraficznym: PEŁNY ETAT OD PN-PT 09-17 (niestety nie ma możliwości pracy w wybranych godzinach)

UWAGA: Pełne przeszkolenie. Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw i będziemy zawsze pomagać.

Czego wymagamy?

• Statusu studenta/ucznia (studia zaoczne lub tryb, który pozwala na pracę od pn-pt);

• Znajomości obsługi komputera;

• Umiejętności pracy w zespole.

Jakie będą Twoje obowiązki?

• Obsługa klientów w punkcie usługowym;

• Wycena zamówień i odpowiadanie na e-maile od klientów;

• Utrzymanie porządku w punkcie i na stanowisku pracy;

• Wystawianie faktur.

Co oferujemy?

• 27,7 zł netto godz. (na rękę) po 2 miesiącach 28,5 zł netto;

• umowa zlecenie;

• praca na pełny etat.

Osoby zainteresowane stałą pracą prosimy o przesłanie aktualnego CV. (CV przez olx). NIE INTERESUJĄ NAS OSOBY SZUKAJĄCE PRACY TYMCZASOWEJ.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 393014519