2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Sosnowiec
Dodane 08 maja 2024

Praca dla studenta – pomoc biurowa w firmie szkoleniowej

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zadania

  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji dotyczącej wniosków o dofinansowanie szkoleń

  • Prowadzenie korespondencji formalnej

  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji rozliczającej przyznane dofinansowania

  • Kontakt z urzędami pracy, z operatorami oraz z klientami w zakresie dotacji, dokumentacji i rozliczeń.

Wymagania

  • Bardzo wysoki poziom dokładności i skrupulatności w wypełnianiu dokumentacji

  • Umiejętność obsługi MS Excel (pozwalająca na przygotowanie kalkulacji szkoleniowych i poziomów dofinansowania), MS Word, arkuszy google

  • Doświadczenie przy realizacji projektów dofinansowanych np. z EFS lub w kadrach lub w księgowości mile widziane

Oferta

Umowa zlecenie (dla osób uczących się) lub umowa o pracę

Miejsce pracy: centrum Sosnowca przez pierwsze tygodnie, potem Katowice

Praca poniedziałek - piątek, 8:00 - 16:00

O nas

Firma Competence Training & Coaching świadczy usługi szkoleniowe od 2007 dla sektora biznesu, głównie firm produkcyjnych, usługowych oraz firm z branży HORECA (hotele, restauracje). W 2014 roku zdobyliśmy nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego za 1 z 10 najlepszych projektów EFS. W 2015 roku otrzymaliśmy Laur Eksperta za innowacyjne projekty szkoleniowe. W 2023 wsparliśmy ponad 200 podmiotów w pozyskaniu dofinansowań na działania szkoleniowe.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 719413797