2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Wrocław
  7. Pozostałe - Stare Miasto
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca dla studenta na nocki – 34 zł/h na rękę

Wynagrodzenie

34 - 34,01 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Dołącz do Nocnej Ekipy Pana Precla!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w godzinach, kiedy większość świata śpi? A co powiesz na atrakcyjną stawkę 34 zł/h?

Jeśli:

  • szukasz niecodziennej, a zarazem satysfakcjonującej pracy,

  • lubisz pracować w nocy, ceniąc sobie dni wolne,

  • chcesz być częścią zespołu tworzącego unikalne, pyszne produkty,

  • doceniasz dobrą atmosferę pracy,

  • posiadasz status ucznia/studenta (wymóg konieczny).

To Pan Precel czeka właśnie na Ciebie!

Jesteśmy znaną na wrocławskim rynku firmą, która od 11 lat tworzy precle, które zdobyły serca naszych klientów. Dbamy o to, aby praca u nas była czymś więcej niż tylko źródłem dochodu. Stawiamy na rozwój, pasję i zaangażowanie.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w nietypowych, ale atrakcyjnych godzinach – od 22:00 do 5:00, w piątki i soboty,

  • Stawka godzinowa 34 zł/h netto

  • Umowę zlecenie,

  • Przyjazne miejsce pracy w centrum Wrocławia - ul. Ruska 66,

  • Szansę zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży gastronomicznej,

  • Nielimitowane precelki i atrakcyjne zniżki pracownicze,

  • Realną szansę na rozwijanie umiejętności,

  • Stabilne zatrudnienia

*szkolenie odbędzie się w tygodniu lub weekend w godzinach poranno-popołudniowych (do uzgodnienia). Czas trwania szkolenia od 2-4 tygodni za stawkę 28,20 zł/h na rękę. Po szkoleniu i przejściu na pracę w trybie nocnym stawka wynosi 34 zł/h na rękę.

Twoje zadania będą obejmować:

  • Produkcję i sprzedaż naszych pysznych precli,

  • Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy,

  • Dbanie o najwyższą jakość naszych produktów,

  • Tworzenie przyjaznej atmosfery dla naszych klientów.

Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia - jesteśmy gotowi Cię nauczyć! Szukamy osób, które są gotowe do nauki, pełne energii i mają pozytywne nastawienie.

Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj już dziś i dołącz do nocnej ekipy Pana Precla! Bądź częścią naszego zespołu i pomóż nam tworzyć najlepsze precle we Wrocławiu!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 841933685