2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Katowice
  7. Kelner, barman, barista - Kostuchna
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca dla studenta - Lodziarnia Katowice

Lokalizacja

Katowice, Kostuchna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnimy osoby do 26 roku życia do pracy w lodziarni w Katowicach przy ulicy Bażantów, będącymi osobami uczącymi się oraz posiadającymi status studenta. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV swoich kandydatur wraz z aktualną klauzulą CV.

Twoje obowiązki:

- Profesjonalna obsługa klienta,

- przygotowanie i sprzedaż artykułów dostępnych w ofercie,

- utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz poza nim,

- dbałość o pozytywny wizerunek lodziarni.

Oczekujemy:

- Uśmiechu i pozytywnego nastawienia w kontaktach z klientami,

- uczciwości, komunikatywności oraz chęci do pracy,

- statusu ucznia/studenta,

- aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej z możliwością wyrobienia,

- mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej i predyspozycji manualnych.

Oferujemy:

- Elastyczny grafik pracy,

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania,

- szkolenie dla osób bez wcześniejszego doświadczenia,

- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w nowoczesnym lokalu.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Kostuchna
ID: 889043002