2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Śląskie
  6. Szkolnictwo - Tychy
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca dla studenta 4 lub 5r. ped. przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

W związku z rozbudową Prywatnego Przedszkola Oxfordzik poszukujemy osoby na stanowisko Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego. Oferujemy pracę na pełny etat, umowa o pracę na czas nieokreślony.

Oferujemy pracę na pełny etat, umowa o pracę.

Wymagania:

- w trakcie studiów 4 lub 5 roku edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej - warunek konieczny

- doświadczenie w pracy z dziećmi - zaangażowanie i powołanie do pracy z dziećmi

- dobra organizacja pracy

- troskliwość

- cierpliwość

- zaangażowania w pracę

- odpowiedzialności

Obowiązki:

- prowadzenie zajęć edukacyjno - wychowawczych

- codzienna opieka nad dziećmi

- współpraca z Rodzicami

- prowadzenie dokumentacji nauczyciela

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy.

W temacie koniecznie proszę wpisać: Nauczyciel Wychowawca

Miejsce Pracy: ul. W. Drzymały 8E 43-176 Gostyń, Prywatne Przedszkole Językowe Oxfordzik,

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 857593207