2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Płock
Dodane 14 czerwca 2024

Praca dla Stomatologa

Lokalizacja

Płock

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Lekarz Stomatolog w My Medyk

Jesteś doświadczonym lekarzem stomatologiem szukającym nowych wyzwań? Dołącz do zespołu My Medyk i pracuj w dynamicznie rozwijającej się klinice, gdzie priorytetem jest zdrowie i zadowolenie pacjentów!

Oferujemy:

- Nowoczesne wyposażenie i dostęp do najnowszych technologii stomatologicznych

- Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole

- Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w szkoleniach

- Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (stomatologia)

- Prawo wykonywania zawodu

- Doświadczenie zawodowe (minimum 2 lata)

- Umiejętność pracy z pacjentem, empatia i komunikatywność

- Chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności

Obowiązki:

- Diagnostyka i leczenie pacjentów

- Prowadzenie dokumentacji medycznej

- Przestrzeganie standardów i procedur klinicznych

- Współpraca z zespołem medycznym w celu zapewnienia kompleksowej opieki

Jeśli jesteś gotów dołączyć do naszego zespołu i razem z nami dbać o zdrowie uśmiechów naszych pacjentów, wyślij swoje CV na adres: biuro(małpa)mymedyk.pl.

Więcej informacji: +48**********05

Odwiedź naszą stronę: www.mymedyk.pl

My Medyk – Twoje zdrowie, nasza troska! #PracaStomatolog #MyMedyk #Rekrutacja #LekarzStomatolog #ZdrowyUśmiech #DołączDoNas

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Płock
ID: 920566944