2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Ornontowice
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca dla Sprzątaczki

Wynagrodzenie

27,70 - 27,71 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ornontowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku ze stałym rozwojem naszej kliniki stomatologicznej poszukujemy osób na stanowisko: SPRZĄTACZKI (2 wakaty),

APLIKACJE PROSZĘ PRZESYŁAĆ DO 30 KWIETNIA 2024.

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Lokalizacja:

A-DENT STOMATOLOGIA Ornontowice: Zamkowa 11,

A-DENT STOMATOLOGIA Czerwionka-Leszczyny: Rostka 7

Twój zakres obowiązków:

- dbanie o pomieszczenia wspólne, toalety, pomieszczenie socjalne, korytarz, biura, gabinety stomatologiczne.

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 19:30-22:30,

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Wymagania:

·       Solidność, uczciwość,

·       Dyspozycyjność,

·       Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań,

·       Dobra organizacja stanowiska pracy,

·       Doświadczenie w sprzątaniu będzie dodatkowym atutem,

·       Osoba w wieku od 27 do 40 lat,

·       Osoba niekarana, bez nałogów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

CV prosimy przesłać przez portal OLX.

Lokalizacja

Ornontowice,

Śląskie

Śląskie, Ornontowice
ID: 728250837