2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Surochów
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca dla Ślusarza / Spawacza - dobre warunki płacowe!

Lokalizacja

Surochów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Euroservice Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o., zatrudni pracownika na stanowisko:

Ślusarz/Spawacz

Opis stanowiska:

- wykonywanie podstawowych  operacji ślusarskich,

- wykonywanie i naprawianie typowych części maszyn i instalacji,

- przeprowadzanie przeglądów technicznych, napraw bieżących, średnich i głównych maszyn i urządzeń,

- wykonywanie prac montażowych, demontażowych i kontrolnych w cyklu produkcyjnym maszyn i urządzeń,

- naprawianie i konserwowanie maszyn i urządzeń mechanicznych,

- przygotowywanie  elementów do spawania.

Wymagania:

- wykształcenie zasadnicze zawodowe,

- wysoka motywacja do pracy,

- gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym.

Dodatkowym atutem będą:

- uprawnienia do kierowania wózkiem  jezdniowym,

- uprawnienia spawacza.

Oferujemy:

- umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- stabilność zatrudnienia,

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Liczba stanowisk pracy : 1

CV  prosimy przesyłać:

- w formie elektronicznej. Prosimy o podanie tytułu wiadomości: ślusarz/spawacz,

- w formie papierowej za pośrednictwem poczty na adres Euroservice ZPT Sp. z o.o., 37-500 Surochów, 160A z dopiskiem na kopercie „Podanie o pracę”,

- lub osobiście w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Podanie o pracę”.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać zgodę o poniższej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o. Surochów 160A, 37-500 Jarosław  w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o. Surochów 160A, 37-500 Jarosław w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Dokumenty aplikacyjne, które nie zawierają powyższych klauzul nie będą rozpatrywane.

Lokalizacja

Surochów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Surochów
ID: 868272249