2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Dolnośląskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Strzegom
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca dla Rejestratorki Medycznej - Strzegom (woj. dolnośląskie)

Wynagrodzenie

5 700 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Strzegom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej Nova - Dent w Strzegomiu poszukuj do pracy Rejestratorki Medycznej.

Co oferujemy:

  • pracę na pełen etat

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę

  • wynagrodzenie godzinowe 30 zł netto/h (na rękę)

  • możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Koordynatora

Czego oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej

  • doświadczenia min. 1 rok na podobnym stanowisku

  • umiejętności obsługi komputera (Microsoft Office, Excel)

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej (placówka otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00)

Jeśli uważasz, że nie spełniasz któregoś z oczekiwań to nic straconego! Chęci i pozytywne nastawienie są u nas również mile widziane. Porozmawiajmy! ;)

Obowiązki na tym stanowisku:

  • rejestrowanie pacjentów

  • potwierdzanie, odwoływanie i zmiana terminów wizyt

  • udzielanie informacji pacjentom

  • przyjmowanie płatności i wystawianie faktur

  • pilnowanie obiegu dokumentacji medycznej

  • ustalanie grafiku dla rejestracji i asystentek

  • bieżąca pomoc w funkcjonowaniu placówki tj. wysyłanie korespondencji, pomoc w sprawach administracyjnych

Serdecznie zapraszam do aplikowania :)

Wysyłając CV prosimy o zawarcie klauzuli.

Lokalizacja

Strzegom,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Strzegom
ID: 913788248