2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Borsk
Dodane 29 maja 2024

Praca dla recepcjonistki/recepcjonisty

Lokalizacja

Borsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Ośrodek Wypoczynkowy w Borsku na Kaszubach poszukuje recepcjonistki/recepcjonisty.

Opis stanowiska:

- Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gości,

- Profesjonalne zameldowanie i wymeldowanie Gości.

- Odbieranie telefonów zewnętrznych i wewnętrznych, udzielanie informacji rozmówcom.

- Współpraca z pozostałymi działami Ośrodka, płynne przekazywanie informacji,

- Umiejętność sprawnego wystawiania faktur i obrotu płatnościami Gości

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Znajomość języka angielskiego (przynajmniej podstawy)

- Wysoka kultura osobista, dobra prezencja

- Nastawienie na najwyższą jakość obsługi,

- Naturalna otwartość i umiejętność wyszukiwania i rozwiązywania potrzeb gości,

- Elastyczność, gotowość do pracy w systemie zmianowym

- Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji.

- Znajomość programu rezerwacyjnego Gip.

Zapewniamy zatrudnienie w miłej i przyjaznej atmosferze.

Praca stała lub sezonowa z możliwością zakwaterowania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV, poprzez formularz aplikacyjny lub do kontaktu z Kierownikiem Recepcji – nr tel: 69*******51

Lokalizacja

Borsk,

Pomorskie

Pomorskie, Borsk
ID: 822287941