2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Lubelskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Lublin
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca dla Recepcjonistki i Asystentki Stomatologicznej

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika stomatologiczna w Lublinie zatrudni osobę na stanowisko Recepcjonistki/ Rejestratorki oraz Asystentka Stomatologiczna. Wykształcenie kierunkowe nie jest wymagane .

OFERUJMY:

·         pracę na pełen etat.

·         pracę w młodym, wykwalifikowanym zespole

·         pracę w renomowanej klinice stomatologicznej

·         możliwość rozwoju

WYMAGANIA:

·         mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentami, klientami

  • doświadczenie w pracy jako Asystentka Stomatologiczna

· chęć nauki

·         zaangażowanie

·         dyspozycyjność

·         odpowiedzialność, dokładność, punktualność

OBOWIĄZKI:

Rejestratorka:

  • odbieranie połączeń od pacjentów i umawianie wizyt, otwartość wobec pacjentów i chęć pomocy

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

  • dbanie o porządek na rejestracji i dobre samopoczucie pacjentów

Asystentka Stomatologiczna:

  • praca na 4 ręce, czynne asystowanie przy stomatologii zachowawczej, endodoncji, pedodoncji, leczeniu protetycznym, chirurgicznym i implantologicznym

  • dbanie o porządek w gabinecie i komfort pacjenta

  • praca od 11:00-19:00, wolne weekendy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 893138235