2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Lubuskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Gorzów Wielkopolski
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca dla ratowników medycznych/pielęgniarek

Wynagrodzenie

8 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi prywatnej pomocy medycznej - Centrum Medyczne RE-VITAL poszukuje do pracy ratowników medycznych / pielęgniarek / pielęgniarzy

Zakres obowiązków:

·         wykonywanie wizyt domowych z podłączeniem wlewów kroplowych;

·         wykonywanie iniekcji domięśniowych;

·         prowadzenie wywiadu medycznego;

·         ścisła współpraca z lekarzem.

Oferujemy:

·  atrakcyjne wynagrodzenie plus premie motywacyjne, premie sprzedażowe wynikające z dodatkowych usług medycznych;

·         pracę w oparciu o umowę – zlecenie lub na działalności gospodarczej w podmiocie leczniczym (zaliczenie stażu pracy do specjalizacji);

·         dużą samodzielność i możliwość rozwoju umiejętności zawodowych;

·         opiekę koordynatora regionalnego;

·         samochód i telefon służbowy;

·         szkolenia adaptacyjne;

·         pracę, w której nie ma nudy i rutyny ;)

·        zdobycie doświadczenia i poszerzenie kwalifikacji zawodowych

Wymagania:

·         wykształcenie kierunkowe: pielęgniarstwo lub ratownictwo medyczne;

·         dyspozycyjność

·         prawo jazdy kategorii B

·         mile widziane doświadczenie w pracy pielęgniarka/ratownik medyczny;

·         wysoki poziom kultury osobistej;

·         empatyczne, nieoceniające podeście do pacjentów;

·         rzetelność i skrupulatność;

·         samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.

·        mile widziane osoby z doświadczeniem oraz bez doświadczenia (pomożemy na każdym etapie wdrożenia do pracy)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV, numeru telefonu.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 910013715