2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Podkarpackie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Rzeszów
Dodane 29 kwietnia 2024

Psychoterapeuta Par/Rodzin Rzeszów

Wynagrodzenie

180 - 210 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PRZESTRZEŃ RELACJI Centrum Psychoterapii -Paulina Bedrejczuk w Rzeszowie nawiąże współpracę z Psychoterapeutą pracującym z parami i /lub rodzinami.

Jeżeli chcesz rozpocząć z nami współpracę, zapraszam Cię do wysłania swojego CV. Poszukuję do zespołu osób z doświadczeniem którzy chcą pracować stacjonarnie w Rzeszowie.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie konsultacji i procesów psychoterapii par i/lub rodzin.

Nasze wymagania

  • gotowość do prowadzenia minimum 5 procesów w tygodniu,

  • empatia oraz sumienność,

  • zaangażowanie w pracę,

  • dbanie o dobre relacje w miejscu pracy,

  • nastawienie na długofalową współpracę.

To oferujemy

  • profesjonalne i miłe środowisko,

  • godziny pracy dostosowane do Twoich preferencji,

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę B2B

  • konkurencyjne na rynku stawki,

  • wyższe stawki wynagrodzenia w weekendy,

  • komfortowe gabinety,

  • obsługę recepcyjną,

  • wsparcie na każdym etapie Twojej pracy.

Osoba do kontaktu- Paulina Bedrejczuk

ZGŁOSZENIA:

Prosimy o przesłanie CV zawierające poniższą zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 819695518