2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Wielkopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Pobiedziska
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca dla pomocy kuchennej

Lokalizacja

Pobiedziska

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szukamy pomocy kuchennej do naszego zespołu na cały etat.

Szukamy osobny tylko z dużym doświadczeniem.

Zadania:

• Przygotowywanie miejsca pracy

• Utrzymanie porządku w miejscu pracy

• Wykonywanie powierzonych zadań przez kucharzy

• Obróbka wstępna warzyw, owoców, mięsa

• Czynności porządkowe: zmywanie naczyń, wyparzanie

• Uczestnictwo w przygotowywaniu dań umieszczonych w karcie menu i cateringu

• Posprzątanie miejsca pracy na koniec dnia

Wymagania:

• Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

• Doświadczenie w gastronomii mile widziane

• Dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy

• Zaangażowanie, chęć do pracy

• Dyspozycyjność, szczególnie w weekendy i popołudniami

• Umiejętność pracy zespołowej

Prosimy aby zgłaszały się do nas osoby tylko w pełni dyspozycyjne, które szukają stałej pracy.

Lokalizacja

Pobiedziska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Pobiedziska
ID: 676648252