2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Pomorskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Gdańsk
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Jasień
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca dla pomocnika przy zakładaniu terenów zielonych

Wynagrodzenie

32 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Zielone 2S  zatrudni na stanowisko pomocnik ogrodnika / pracownik terenowy – praca  na pełen etat – cały rok ( zimą również)

Zakres obowiązków:

Prace związane z zagospodarowaniem terenu zielenią

Wykonywanie zleconych prac w konkretnym terenie przy wsparciu parku maszynowego   i doświadczonych pracowników  rozmawiających również w języku Ukraińskim i Rosyjskim

·         Przygotowywanie terenów pod nasadzenia

·         Zakładanie trawników z siewu lub z trawy w rolce,

·         Sadzenie roślin

·         Ściółkowanie

Wymagania:

Sprawność fizyczna,

Pracowitość,

Zaangażowanie i dokładność przy wykonywaniu pracy.

Uczciwość

Mile widziane:

Referencje z poprzednich miejsc pracy,

doświadczenie w ogrodnictwie nie jest wymagane

Oferujemy:

umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę

pracę w zgranym zespole , jesteśmy firmą rodzinną

odpowiednie narzędzia do pracy, park maszyn

szkolenia

przy umowie zleceniu wypłaty co 2 tygodnie ( stawka 25 zł/h  na rękę )

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 912673082