2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wyszków
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca dla Panów w drukarni

Wynagrodzenie

27,70 - 33,24 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Human Pro Logistics to agencja pracy tymczasowej licencjonowana w Polsce i na Ukrainie. W Krajowym Rejestrze Agencji zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341. Agencja pracy Human Pro Logistics poszukuje dla swojego klienta pracowników produkcji.

Miejsce pracy-Radzymin-bezpłatny transport z Wyszkowa

Obowiązki:

-praca przy maszynach

Oferujemy:

-praca zmianowa od 6.00 do 18.00, od 18.do 6.00

-zatrudnienie w ramach umowy zlecenia

-stawka dzienna 27,70 brutto -dodatek 20 % w godzinach nocnych

-terminowe wypłacanie wynagrodzenia

-stałą opiekę koordynatora agencji;

-miłą i przyjazną atmosferę pracy

Wymagania:

-sumienne podejście do obowiązków

-motywacja do pracy

Osoby zainteresowane spełniające nasze oczekiwania proszę o przesyłanie aplikacji lub o kontakt pod nr tel.6********61 . Klauzula RODO Osoby zainteresowane spełniające nasze oczekiwania proszę o przesyłanie aplikacji lub o kontakt pod nr tel.6********61 Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami. Klauzula informacyjna do celów rekrutacji Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – dalej „RODO”, informujemy, iż: Administratorem danych osobowych jest Human Pro Logistics z o. o., z siedzibą przy ul. F. Chopina 2/1, 07-200 Wyszków.

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 911913026