2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łódź
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca dla Pana przy wykonywaniu prac porządkowych w Grotnikach

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Łodzi zatrudni Pana do wykonania zlecenia w obiektach Schroniska w Grotnikach przy ul. Sosnowej 11 i Ozorkowskiej 3.

Zadania zleceniobiorcy:

  • utrzymywanie czystości na terenie ośrodków, tj. wykonywanie prac porządkowych polegających na omiataniu, grabieniu, dbaniu o zieleń;

  • wykonywanie drobnych napraw niewymagających odrębnych pozwoleń lub użycia specjalistycznego sprzętu;

  • zgłaszanie awarii, uszkodzeń w urządzeniach i pomieszczeniach;

  • wykonywanie dozoru obiektów, tj. obchodów terenu wokół nieruchomości.

Wymagania:

  • doświadczenie (mile widziane)

  • niekaralność (warunek konieczny)

Proszę o kontaktowanie się pod podany w ogłoszeniu nr telefonu od poniedziałku do piątku w godz. 8 - 16:00.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 911042636