2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Płock
Dodane 16 kwietnia 2024

Praca dla operatora maszyn na hali produkcyjnej

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika na stanowisko operatora maszyn. Praca w zakładzie na terenie Płockiego Parku Technologicznego.

WYMAGANIA:

-  umiejętność dobrej organizacji pracy,

- komunikatywność,

- umiejętność obsługi komputera (MS office),

- umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- obsługa maszyn i urządzeń w zakładzie pracy,

- kontrola jakości materiałów, półproduktów oraz produktów,

- zapewnienie przebiegu procesu produkcyjnego zgodnie z zaleceniami produkcyjnymi,

- konserwacja maszyn i urządzeń – utrzymanie ich czystości i gotowości do pracy,

- ustawianie wymaganych parametrów maszyn i urządzeń,

- współpraca z działem odpowiedzialnym za planowanie produkcji.

OFERUJEMY:

- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

- terminowo wypłacane wynagrodzenie,

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,

- odpowiednie narzędzia pracy.

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja[at]iwmark.pl

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach związanych z procesem rekrutacji w IWMARK Marek Jankowski w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. o ochronie danych osobowych”.

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 912232570