2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Migi
Dodane 21 maja 2024

praca dla operatora cnc

Lokalizacja

Migi

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

INBUL Sp. z o.o. jest to firma rodzinna z 100% kapitałem polskim. Na rynku jesteśmy od 1990 roku. W tym momencie zatrudniamy ponad 170 pracowników. Od lat jesteśmy wiodącym producentem konstrukcji stalowych. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz rozbudowanemu parkowi maszynowemu możemy poszczycić się najwyższą jakością naszych produktów i usług. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: operator CNC

Wymagania:

     -   doświadczenie w zawodzie,

      -   obsługa wytaczarki

     -   czytanie rysunku technicznego,

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac wg dokumentacji technicznej,

  • obsługa wytaczarki,

  • staranne i sumienne wykonywanie powierzonych prac,

·         wykonywanie innych obowiązków powierzonych przez bezpośredniego przełożonego,

·         organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż., ergonomii i ochrony środowiska.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dzienny system pracy,

  • umowa o pracę,

  • pracę w przyjaznym zespole,

  • dostęp do nowoczesnych technologii.

Lokalizacja

Migi,

Pomorskie

Pomorskie, Migi
ID: 806059289