2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Małopolskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Andrychów
Dodane 03 maja 2024

Praca dla neurologopedy

Lokalizacja

Andrychów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • prowadzenie terapii indywidualnej

  • udział w spotkaniach klinicznych zespołów

  • prowadzenie dokumentacji wymaganej przepisami prawa

  • prowadzenie konsultacji dla rodziców

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe na kierunku lub w specjalności uprawniającej do prowadzenia terapii logopedycznej.

  • Umiejętność pracy z dziećmi z zaburzeniami karmienia oraz niemowlętami.

  • Przygotowanie pedagogiczne.

  • Dyspozycyjność.

  • Umiejętność prowadzenia rozmów z dziećmi i rodzicami.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B.

  • Wsparcie merytoryczne, szkolenia wewnętrzne.

  • W pełni wyposażone gabinety.

  • Bezpłatne uczestnictwo w regularnych superwizjach.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Możliwość rozszerzenia współpracy i zwiększania ilości godzin pracy (w innych naszych placówkach).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

TEL: 53*******94

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 914606573