2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 06 maja 2024

Praca dla Mistrza/Fachowca do prac wykończeniowych.

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zostań Częścią Naszego Zespołu jako Doświadczony Pracownik Ogólnobudowlany/Remontowy!

Firma Remontowa szuka wykwalifikowanych specjalistów gotowych podjąć wyzwania w różnorodnych projektach remontowych!

Szukamy osób z pasją do budownictwa i remontów, które chcą pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie, gdzie jakość i dbałość o szczegóły są na pierwszym miejscu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia, plus bonusy za projekty.

  • Możliwość pracy nad różnorodnymi projektami, od nowoczesnych apartamentów po zabytkowe renowacje.

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.

Oczekujemy:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w branży budowlanej/remontowej.

  • Wysokiej umiejętności pracy manualnej i technicznej.

  • Umiejętności czytania planów budowlanych i technicznych.

  • Dobrej organizacji pracy, niezawodności i dbałości o szczegóły.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie szerokiego zakresu prac budowlanych i remontowych.

  • Dbanie o najwyższą jakość i estetykę wykonania.

  • Zarządzanie materiałami i narzędziami niezbędnymi do realizacji zadań.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu oraz z klientami.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 916471237