2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podkarpackie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Stalowa Wola
Dodane 22 maja 2024

Praca dla Mechanika/ Magazyniera

Wynagrodzenie

6 400 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnimy od zaraz pracownika na stanowisko Mechanik / Magazynier.

Zakres obowiązków obejmuje: bieżącą naprawę sprzętu firmowego w tym: Samochodów osobowych, ciężarowych, naczep oraz maszyn budowlanych, a także Dowóz materiałów budowlanych,

Wymagania: umiejętność rozwiązywania problemów mechanicznych, samodzielność, znajomość obsługi systemów i narzędzi, prawo jazdy min. kat. C, doświadczenie; Zapewniamy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, samodzielne stanowisko, narzędzia, możliwość skorzystania z kursów i szkoleń w ramach dofinansowań, atrakcyjne wynagrodzenie - 6 400,00 zł /msc (brutto) z możliwością dodatkowych płatnych nadgodzin.

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 920129309