2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Świętokrzyskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kielce
Dodane 20 maja 2024

Praca dla mechanika/elektromechanika – serwisanta serwis STIHL Kielce

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Autoryzowany dealer renomowanej firmy STIHL w Kielcach poszukuje mechanika/elektromechanika – serwisanta w naszym salonie sprzedaży i serwisie.

Zakres obowiązków:

Naprawa i konserwacja zmechanizowanego sprzętu ogrodniczego, w tym kosiarek, pilarek, podkaszarek, traktorków samojezdnych do trawy, wertykulatorów itp.

 Kontakt z klientem

- Tworzenie zleceń serwisowych,

- Diagnozowanie i naprawa elektronarzędzi, maszyn ogrodniczych, leśnych i budowlanych

- Zamawianie części zamiennych na podstawie schematów serwisowych

- Wydawanie maszyn po naprawie

- Sprzedaż części i akcesoriów

- dbanie o czystość stanowiska pracy, kompletność używanych narzędzi i urządzeń;

- rozładunek oraz montaż nowych maszyn.

Nasze oczekiwania:

- Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o profilu elektromechanicznym/mechanicznym, mile widziany absolwent lub student zaocznych studiów inżynierskich o kierunku mechatronika

- Znajomość mechaniki maszyn dwu- i czterosuwowych;

- Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku lub pokrewnym;

Oferujemy :

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Atrakcyjne wynagrodzenie;

- Pracę w miłej, rodzinnej atmosferze;

- Udział w szkoleniach.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV przez portal.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Prosimy o zawarcie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

Klauzula RODO

Wysyłając aplikację przekazujesz równocześnie poniższą zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 919569707