2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kraków
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podgórze
Dodane 05 maja 2024

Praca dla Mechanik Samochodowy Dobrze Płatna

Wynagrodzenie

8 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Renomowany Serwis Samochodowy w Krakowie Top-Autoserwis.pl Kraków, Nowa Huta . Ul. Centralna 51 ( boczna al. Pokoju) szuka Mechaników Samochodowy

Prosimy wysyłać CV odpowiadając na formularz lub dzwonić na poniższy numer

531

569

921

powyżej w pionie to numer telefonu

( Formularz źle wyświetla numer )

Opis stanowiska:

·       Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

·       diagnostyka i naprawa wszystkich wiodących marek

·       kompleksowe dokonywane napraw mechanicznych samochodów m.in. hamulce, zawieszenie, geometria kół, wymiana oleju i filtrów, wymiana sprzęgła/ skrzyni biegów/ rozrządu oraz wiele innych w tym naprawy bieżące

·       obsługa pojazdów w zakresie wszystkich czynności eksploatacyjnych

·       utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia)

·       szukamy zarówno mechaników jak i pomocników

Wymagania

·       doświadczenie na podobnym stanowisku

·       duża wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej (praktyczna i teoretyczna)

·       wysoka kultura techniczna w realizacji zadań (dokładność i sumienność)

·       bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina

·       nastawienie na wynik (realizacja zadań i celów firmy)

·       wysoka kultura osobista i brak nałogów

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, Dobre zarobki

  • stabilne zatrudnienie, możliwości rozwoju i awansu

  • pracę w dużym i nowoczesnym serwisie samochodowym zajmującym się głównie mechaniką samochodową, wymiana opon, elektromechaniką samochodową

531

569

921

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 621862188